Новини

У Кам’янському чоловік зі зброєю пограбував двох містян

У Кам'янському затримали чоловіка, який зі зброєю напав на двох мешканців.

190Переглядів

Злочин стався 27 листопада близько 23:30 у Кам’янському. Біля одного з магазинів підозрюваний підійшов до двох незнайомців, побив їх та посадив до автівки. По дорозі, погрожуючи автоматом, нападник заволодів мобільними телефонами потерпілих. Після цього висадив їх на одній з вулиць міста та поїхав в невідомому напрямку.

Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.

Поліцейські відпрацювали територію міста, встановили підозрюваного чоловіка та затримали його. Ним виявився 27-річний раніше судимий місцевий житель. Як виявилося, зброя була імітаційна. Її вилучили та направили на експертне дослідження.

“За погодженням з Кам`янською окружною прокуратурою йому повідомили про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 187 (розбій) Кримінального кодексу України та обрали запобіжний захід – тримання під вартою. На даний час у вищевказаному кримінальному провадженні триває досудове розслідування, проводяться необхідні слідчі дії, спрямовані на повне, об’єктивне та неупереджене дослідження усіх обставин вчиненого кримінального правопорушення”, – йдеться у повідомленні поліції.

Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі сталася ДТП на Набережній Заводській: загинула дитина”.

Залишити відповідь