Новини

У Кривому Розі чоловік забив до смерті дружину та кілька днів пиячив над трупом

У Кривому Розі чоловік жорстоко вбив дружину. Його затримали.

876Переглядів

Вбивство сталося кілька днів тому у Центрально-Міському районі. Поліцейські прибули на виклик та зустріли 49-річного чоловіка. Він повідомив що вбив свою дружину. В помешканні правоохоронці виявили загиблу жінку.

Злочинця затримали та викликали слідчих Криворізького районного управління поліції. Про це повідомили в патрульній поліції Кривого Рогу.

У місцевому телеграм-каналі “Свої” розповіли, що 51-річний чоловік забив дружину до смерті молотком минулого тижня. Вони випивали разом у кухні та посварилися.

Після вбивства чоловік ще декілька днів пиячив над трупом. Йому загрожує до 15 років увʼязнення за умисне вбивство.

Раніше “Особи” також писали: “У дніпрянина, який порушив правила дорожнього руху, виявили наркотики та зброю”.

Залишити відповідь