Відповідний тендер оголосила ДніпроОВА. Проєкт реалізують в рамках меморандуму з Міністерством охорони здоровʼя. Вартість — 1,8 млрд грн.
Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
Він додав, що на 2024 рік передбачено субвенцію МОЗ в розмірі 194 млн грн. На 2025 рік надано запит на субвенцію у 260 млн грн. Завершити роботи планується в кінці наступного року.
За словами Лукашука, також передбачено кошти обласного бюджету, що дає можливість розпочати роботи зараз.
«Тисячка» – одна з найбільших лікарень Кривого Рогу, яка приймає пацієнтів не лише з міста та району, але й з деокупованих територій. Заклад давно потребував суттєвого оновлення. У 2023 році обласна рада провела багато нарад з Міністерством охорони здоров’я та його очільником Віктором Ляшком, виконуючим обовʼязки міського голови Кривого Рогу Юрієм Вілкулом і головами всіх фракцій в міській раді щодо майбутнього лікарні. Реконструкція медзакладу потребувала чималих коштів. Реалізувати такий масштабний проєкт самотужки області було б не під силу”, – зазначив Микола Лукашук.
Він додав, що, ймовірно, бюджет робіт ще буде відкориговано.
Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі відремонтували центр тимчасового перебування для переселенців”.



















