Під час конфлікту жінка завдала тяжких тілесних ушкоджень цивільному чоловіку. 38-річного потерпілого направили до лікарняного закладу.
Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.
Злочин стався ввечері 2 серпня в одній із квартир у Покровському районі міста. На місці події працювали поліцейські слідчо-оперативної групи Криворізького РУП.
45-річну підозрювану затримали. Наразі слідчі, за погодженням із прокуратурою, повідомили нападниці про підозру за ч.1 ст.121 (умисне тяжке тілесне ушкодження). Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу.
Удар ножем – це вже майже щоденна подія кримінальних хронік. Нещодавно “Особи” писали: Сімейний конфлікт закінчився трагічно: у Кривому Розі жінка вбила ножем чоловіка.
А у Павлоградському районі чоловік ледь не зарізав дружину під час відпочинку на природі



















