Воротар футбольного клубу “Кривбас” Ігор Омельченко самовільно залишив розташування команди на зборах в Словенії та не повернувся до України разом з усією делегацією.
Про це повідомили на Facebook-сторінці клубу “Кривбас”.
Керівництво клубу зв’язалося з гравцем, але він відмовляється повертатись до “Кривбасу”, зазначили у повідомленні.
“Ми продовжуємо проводити усі необхідні заходи для повернення футболіста до розташування команди та комунікувати з відповідними органами стосовно цієї події. ФК “Кривбас” проінформував УПЛ про ситуацію, яка склалась”, — йдеться у дописі.
Ігор Омельченко має чинну угоду ФК “Кривбас” ще на один рік, повідомили у соцмережі.
“Футболіст має чинну угоду з нашим Клубом ще на один рік. Ми закликаємо Ігоря Омельченка повернутись до виконання контрактних зобовʼязань”.
Повідомляють, що хлопцю лише 19 років, тож мобілізація йому не загрожувала.
“Обозреватель” повідомляє, що Омельченко минулого сезону провів 25 матчів у чемпіонаті України серед команд U-19. За сезон він пропустив 49 м’ячів.
Раніше “Особи” також сповіщали: Спортсмени з Дніпропетровщини вибороли 5 медалей на ЄЮОФ-2025.



















