Новини

У Криворізькому районі з понівеченого внаслідок ДТП авто деблокували двох людей

На щастя, всі учасники ДТП лишилися живі, але потребують медичної допомоги.

289Переглядів

Вдень 26 травня до Служби порятунку надійшло повідомлення про ДТП, що трапилась на автошляху неподалік села Червоне Глеюватської СТГ Криворізького району.

Про це повідомляє ДСНС у Дніпропетровській області.

По прибуттю до місця рятувальники встановили, що внаслідок ДТП за участю автомобіля ВАЗ травмовано трьох чоловіків, двох із них затисло в салоні легковика.

За допомогою аварійно-рятувального обладнання рятувальники деблокували з понівеченої автівки постраждалих, 1990 та 1999 років народження, та передали їх працівниками екстреної медичної допомоги для подальшої госпіталізації.

До робіт залучено 4 рятувальника та 1 одиницю пожежно-рятувальної техніки ДСНС.

Раніше “Особи” також інформували: На автодорозі у Криворізькому районі сталася смертельна ДТП, також постраждав рятувальник.

Залишити відповідь