Трагічну звістку маємо з Нікопольщини. Через артобстріл у районному центрі сьогодні, 11 листопада, загинули двоє людей.
Про це о 16.50 повідомив очільник ДніпроОВА.
За словами Сергія Лисака, ще п’ятеро місцевих з пораненнями. З них двоє у важкому стані. У місті пошкоджені медзаклад, кафе, магазини та автівки.
Крім того, за повідомленням ДСНС, вранці окупанти атакували за допомогою дрону-камікадзе припаркований цивільний автомобіль. Від нього лишилося саме залізяччя.

Вогонь, який спалахнув на місці удару, приборкали пожежники.
Пізніше Сергій Лисак повідомив деталі. Загинула жінка, особу якої зараз встановлюють. А загиблий 30-річний чоловік був лікарем. Агресор вгатив прямо по амбулаторії, де той працював. Постраждала також його колега. Зараз медики борються за її життя.
Загалом в районі за сьогодні п’ятеро поранених. З них в лікарні – четверо.
Окрім медзакладу, понівечені промислове підприємство, 2 навчальні заклади й стільки ж магазинів, банк, кафе. Побиті 3 багатоповерхівки, 2 авто, ще одне – знищене.
За сьогодні окупанти вдарили по Нікопольщині близько півтора десятка разів – гатили з артилерії, дронами-камікадзе й скидали боєприпаси з безпілотників.
Раніше “Особи” також інформували: Балістичний удар по Кривому Рогу: зруйнована п’ятиповерхівка.






















1 коментар