Новини

Вимагала понад $5 тисяч за отримання ІІ групи інвалідності: у Нікополі повідомили про підозру лікарці з Дніпра 

Завідувачка відділення одного з медичних закладів обласного центру вимагала гроші за оформлення висновку МСЕК про надання групи інвалідності 29-річній жінці. Отримавши таку довідку, військовозобов’язаний брат пацієнтки міг оформити відстрочку від мобілізації.

158Переглядів

Як з’ясували слідчі, жінку було направлено з Нікополя  до обласної лікарні для оформлення групи інвалідності.

Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.

Попри те, що пацієнтка тривалий час проходить лікування, лікарка обіцяла вплинути на рішення членів медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) та стала вимагати за  оформлення II групи інвалідності 5 тисяч доларів та 10 тис. гривень.

Викрили злочинну діяльність слідчі Нікопольського районного управління поліції спільно зі співробітниками СБУ та окружної прокуратури. Було проведено ряд обшуків та зібрано речові докази.

17 жовтня слідчі Нікопольського районного управління поліції повідомили 51-річній фігурантці про підозру за ч. 3  ст. 369-2 (одержання неправомірної вигоди для себе та третіх осіб за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на ви конання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди) Кримінального кодексу України. Їй загрожує до 8 років позбавлення волі. Досудове розслідування триває.

Раніше “Особи” також сповіщали: У Кривому Розі судитимуть співробітниць громадської організації, які організували схему переправлення військовозобов’язаних через кордон.

1 коментар

Залишити відповідь