Росіяни гатили з РСЗВ «Град», артилерії, цілили дронами-камікадзе, скинули боєприпас з БпЛА. Ворог бив по Нікополю, Мирівській та Марганецькій громадах.
Про це на ранок повідомив начальник ДніпроОВА Сергій Лисак.
За його словами, у Нікополі потрощені чотири приватні будинки. Одна з осель зайнялася, горів і пожежний автомобіль. Вогонь загасили. Пошкоджені 2 господарські споруди, стільки ж ліній електропередач та газогонів.
Гучно було також у Червоногригорівській громаді. Там палала суха трава. Понівечені 2 приватні оселі та 3 господарські споруди.
Загиблих та постраждалих у результаті цих обстрілів немає.
Наразі триває повітряна тривога через ворожі ударні дрони-камікадзе, які продовжують літати в українському небі.
Над Дніпропетровщиною протягом ночі збили 8 шахедів. Загалом по Україні збили 44 ворожих дрони-камікадзе з 66 можливих.
Станом на 9:00 чотири ударні БпЛА залишаються в повітряному просторі України, йде бойова робота!
Раніше “Особи” також писали: На Дніпропетровщині вночі збили шість безпілотників, ворог продовжував обстріли Нікопольського району.




















