Про це повідомила лікарка екстреної медичної допомоги Валентина Марченко у Facebook.
Нікопольська станція швидкої допомоги цілодобово працює в зоні активних бойових дій. Її працівники постійно приїжджають на місця обстрілів й надають першу медичну допомогу пораненим.
Нещодавно на станцію швидкої допомоги зателефонували з Нікопольської РВА й сказали, що хочуть підтримати весь колектив медичної установи, надавши їм гуманітарну допомогу.
20 лютого колективу станції швидкої допомоги видали продуктові набори.
«Керівництво Нікопольської СЕМД висловлює велику подяку Євтушенку Євгену В’ячеславовичу, голові Нікопольської районної військової адміністрації і в його особі всім, хто брав участь в формуванні та видачі продуктових наборів для працівників Нікопольської станції екстреної медичної допомоги», – додала Валентина Марченко.
Раніше ми також писали про те, що Дніпропетровський обласний центр екстреної медичної допомоги отримав гуманітарну допомогу.



















