Новини

У Нікополі під час артобстрілу поранені дві жінки

Через ворожий артобстріл у Нікополі сьогодні вдень постраждали дві жінки.

270Переглядів

Цього разу росіяни випустили на місто з пів десятка снарядів. Через артобстріл поранені двоє жінок. 

Про це повідомив начальник ДніпроОВА Сергій Лисак.

За його словами, стан 84-річної жінки лікарі оцінюють як тяжкий. Медики роблять все можливе, щоб її врятувати. По медичну допомогу звернулася також 59-річна мешканка.

Внаслідок атаки зайнялися двоповерховий приватний будинок і господарська споруда. Є й інші руйнування, повідомив посадовець.

Раніше “Особи” інформували: 4 збитих БпЛА та обстріли Нікопольського району: як минула ніч на Дніпропетровщині.

Залишити відповідь