Поліцейські негайно вирушили на місце та встановили, що влучання прийшлося в заднє ліве крило автомобіля, а водій, ймовірно, отримав мінно-вибухову травму.
Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.
Чоловіка на службовому автомобілі поліції доставили до медзакладу та передали лікарям.
Загалом впродовж минулої доби до правоохоронців надійшло понад два десятки заяв та повідомлень про удари з боку армії рф. Окупанти неодноразово застосовували дрони та важку артилерію по райцентру та Марганецькій громаді.
В черговий раз у Нікополі під атакою дронів агресора опинилася автозаправна станція, внаслідок чого пошкоджено обладнання та майно в одній з будівель станції. Також слідчі зафіксували пошкодження багатоквартирних будинків, приватних осель, авто, гаража, газогонів та ліній електропередач. Потрощено дахи, стіни та стелі, вибито віконні рами та скло, понівечено огорожі навкруг будинків.
Вночі агресори здійснили повторні удари. Слідчо-оперативні групи встановлюють наслідки та збирають речові докази воєнних злочинів.
Раніше “Особи” також сповіщали: Обстріли Нікопольщини: пошкоджені АЗС, багатоповерхівки, приватний будинок.

























