Новини

У Нікополі жінка ножем вбила чоловіка

33-річна жінка у ході виниклого конфлікту вбила чоловіка в їх помешканні.

348Переглядів

7 червня близько 17.00 на лінію «102» надійшло повідомлення від працівників швидкої допомоги про те, що в одній з квартир міста знаходиться чоловік з ножовими пораненнями без ознак життя.

Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області

Виїхавши на місце, правоохоронці з’ясували, що між 41-річним загиблим та його дружиною виник конфлікт. В ході якого жінка взяла кухонного ножа та нанесла чоловіку чисельних ножових поранень. Від отриманих ран потерпілий помер на місці події.

Поліцейські затримали нападницю.

Проведеними слідчо-розшуковими заходами було зібрано необхідні докази та вилучено знаряддя злочину – ніж.

10 червня слідчі повідомили зловмисниці про підозру у вчиненні вбивства. Санкція статті передбачає покарання від 7 до 15 років позбавлення волі.

Раніше “Особи” також писали: У Кривому Розі затримала 55-річного чоловіка, який вдарив ножем 21-річного колегу.

Залишити відповідь