Новини

Поцупив камери відеонагляду: слідчі Нікополя повідомили крадію про підозру

Чоловік, скориставшись відсутністю власника, викрав майно з садового будинку.

221Переглядів

2 червня до Нікопольського районного управління поліції звернувся 45- річний потерпілий та повідомив про крадіжку 4 камер зовнішнього відеоспостереження.

Про це повідомляє ГУНП в Дніпропетровській області.

Як встановили оперативники кримінальної поліції Нікопольського районного управління поліції, до злочину причетний 47-річний мешканець міста Нікополь.

Перебуваючи на території одного з місцевих садових товариств, зловмисник помітив камери на сусідньому будинку. Зрозумівши, що власник відсутній, крадій переліз через огорожу й за допомогою драбини та викрутки зняв дві камери. Викрадене наступного дня продав.

Через деякий час зловмисник повернувся до того ж будиночку та викрав ще дві камери, але цього разу продати не встиг. Правоохоронці вилучили викрадене й повернули власнику.

10 червня фігуранту повідомлено про підозру за двома фактами вчинення крадіжки. Йому загрожує до 8 років позбавлення волі.

Раніше “Особи” також сповіщали: У Дніпрі чоловік посеред вулиці пограбував перехожого.

Залишити відповідь