2 червня до Нікопольського районного управління поліції звернувся 45- річний потерпілий та повідомив про крадіжку 4 камер зовнішнього відеоспостереження.
Про це повідомляє ГУНП в Дніпропетровській області.
Як встановили оперативники кримінальної поліції Нікопольського районного управління поліції, до злочину причетний 47-річний мешканець міста Нікополь.
Перебуваючи на території одного з місцевих садових товариств, зловмисник помітив камери на сусідньому будинку. Зрозумівши, що власник відсутній, крадій переліз через огорожу й за допомогою драбини та викрутки зняв дві камери. Викрадене наступного дня продав.
Через деякий час зловмисник повернувся до того ж будиночку та викрав ще дві камери, але цього разу продати не встиг. Правоохоронці вилучили викрадене й повернули власнику.
10 червня фігуранту повідомлено про підозру за двома фактами вчинення крадіжки. Йому загрожує до 8 років позбавлення волі.
Раніше “Особи” також сповіщали: У Дніпрі чоловік посеред вулиці пограбував перехожого.




















