Новини

Ворог обстріляв залізничне депо на Дніпропетровщині

В черговий раз під ударами росіян залізнична інфраструктура на Дніпропетровщині. Постраждало одне з депо, уламки посікли рухомий склад та приміщення.

365Переглядів

Сьогодні, 4 лютого, ворог знову обстріляв одне з залізничних депо на Дніпропетровщині. На щастя, ніхто із залізничників не постраждав.

Про це повідомили у ДП “Укрзалізниця”.

Серйозно пошкоджено інфраструктуру та приміщення структурного підрозділу, уламками посічено пасажирський рухомий склад.

Докладаємо зусиль для мінімізації впливу на рух поїздів у регіоні — виводимо на маршрути резервні поїзди, – йдеться у повідомленні.

У ранковому повідомленні про наслідки ворожих атак очільник ДніпроОВА Сергій Лисак поінформував, що агресор тероризував Нікопольщину. При цьому пошкоджене промислове підприємство. Там сталася пожежа, яку рятувальники загасили.

Росіяни били по району ввечері та вночі. Для цього застосовував РСЗВ “Град” і важку артилерію. Спрямував і дрон-камікадзе. Поцілив по Нікополю, Марганецькій та Покровській громадах.

Раніше “Особи” також сповіщали: У Нікопольському районі через обстріли постраждало троє людей.

 

Залишити відповідь