Новини

У Новомосковську двоє підлітків пошкодили туалет у парку

16 лютого у Новомосковську двоє підлітків пошкодили громадський туалет в парку імені Сучкова.

226Переглядів

Хуліганські дії вандалів записала камера відеоспостереження “Безпечне місто”, розташована біля парку.

Поліцейські затримали підлітків. Ними виявилися двоє 15-річних учнів одного з ліцеїв міста. З хлопцями провели профілактичну роботу та розповіли, що така поведінка недопустима.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Дніпропетровської області.

На батьків дітей склали адміністративні протоколи за ч. 3 ст. 184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей). Для прийняття рішення, документи направили до суду.

Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі чоловік знайомився в інтернеті з жінками та грабував їх”.

1 коментар

Залишити відповідь