Новини

У обласній раді обговорили співробітництво Дніпропетровщини з Чехією у сфері водопостачання

У Дніпропетровській обласній раді відбулася зустріч з делегацією Чеської Республіки та представниками чеських компаній у сфері водного господарства.

504Переглядів

Керівники водоканалів області презентували 17 інвестиційних проєктів, спрямованих на модернізацію лабораторій, насосних станцій та впровадження енергоефективних технологій.

Про це повідомив голова обласної ради Микола Лукашук.

За його словами, реалізація цих проєктів повинна покращити якість питної води, забезпечити безперебійне водопостачання та знизити енергоспоживання. У результаті – підприємства зменшать витрати на електроенергію, що зменшить навантаження на обласний бюджет.

Дякуємо чеським партнерам за підтримку Дніпропетровщини та готовність інвестувати у відновлення критичної інфраструктури. Разом ми зможемо реалізувати важливі проєкти для розвитку громад області, – пише Лукашук.

Зазначимо, що сам Лукашук наразі перебуває в Іспанії. В Барселоні він зустрівся з міністром уряду Каталонії з зовнішніх дій та ЄС Жауме Дуком, з яким також обговорював посилення критичної інфраструктури області.

Нагадаємо, що раніше “Особи” також повідомляли, що  Чехія допоможе відновити Кривий Ріг після війни.

Крім того, Чехія планує відкрити Генконсульство в Дніпрі.

2 коментарі

Залишити відповідь