За даними слідства, 42-річний місцевий мешканець облаштував свій будинок для створення наркотиків. Він встановив вентиляцію, подрібнювач рослин та спеціальну сушку. А у дворі на присадибній ділянці посіяв коноплі, за якими доглядав: культивував, поливав та обробляв.
Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.
Правоохоронці приїхали з обшуками до наркодилера. Вони виявили поліетиленові пакети з подрібненими коноплями загальною вагою 105 кг. Також в одній з кімнат в чохлі від палатки зберігалися дві гранати із запалами та 30 патронів калібру 5,45 мм. А на присадибній ділянці поліцейські вилучили 206 рослин. Вартість вилучених наркотичних засобів за цінами «чорного ринку» складає майже 25 мільйонів гривень.
За погодженням з Кам’янською окружною прокуратурою чоловіку повідомили про підозру у скоєнні трьох кримінальних правопорушень:
- за ч. 3 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів)
- ч. 2 ст. 310 (посів або вирощування снотворного маку чи конопель)
- ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.
11 вересня кримінальне провадження з обвинувальним актом слідчі скерували до суду.
Раніше “Особи” також писали: “Завищували тарифи на паркування та заволоділи понад 9 млн грн: підозрюються заступник мера Дніпра та директор ТОВ”.
























