Новини

У Павлограді біля магазину побили чоловіка: постраждалий у лікарні

У Павлограді затримали 22-річного хлопця за побиття чоловіка.

204Переглядів

Подія сталася 14 грудня близько 13:00 біля магазину по вулиці Дніпровській. Між чоловіками виник конфлікт, під час якого підрзрюваний побив 58-річного чоловіка.

Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.

Правоохоронці затримали 22-річного чоловіка в порядку ст. 208 КПК України. 15 грудня слідчі повідомили затриманому про підозру за ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження). Йому загрожує до 8 років позбавлення волі.

Раніше “Особи” також писали: “Юні боксери з Дніпропетровщини вибороли 11 медалей на Всеукраїнському турнірі”.

Залишити відповідь