Новини

Юні боксери з Дніпропетровщини вибороли 11 медалей на Всеукраїнському турнірі

Спортсмени з Дніпропетровщини вибороли призові медалі на Всеукраїнському турнірі з боксу.

245Переглядів

Всеукраїнський турнір сильніших боксерів України серед юніорів та юніорок, юнаків та дівчат проходив 9-14 грудня у с. Бояни Чернівецької області. Спортсмени з Дніпропетровської області вибороли 11 медалей.

Про це повідомили в НОК Дніпропетровської області.

Чемпіонами стали Анна Кушніренко (40 кг), Анастасія Мішура (57 кг), Єлизавета Асатова (60 кг), Ксенія Коцогуб (63 кг), Соня Ополюх (+80 кг) та Олександр Коваль (70 кг)!

Бронзові медалі отримали Злата Вовк (48 кг), Валерія Левкович (48 кг), Ася Ткаченко (52 кг), Ілля Мельник (50 кг) та Родіон Корніяшек (75 кг).

Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі боржникам відключатимуть воду: адреси”.

Залишити відповідь