Новини

У Павлограді на позачерговій сесії міськради посмертно нагородили шістьох захисників

18 грудня на позачергову сесію зібралися депутати міськради Павлограда. Вони прийняли низку рішень та вручили нагороди родичам шістьох загиблих захисників.

668Переглядів

Під час 58-ї сесії Павлоградської міської ради нагороди отримали рідні загиблих Героїв.

Про це повідомляє “Павлоград офіційний”.

Згідно з Указом Президента України орденом «За мужність ІІІ ступеня» (посмертно) нагороджені:

  • Юрченко Андрій Єгорович;
  • Бабенко Едуард Олександрович;
  • Костенко Вадим Андрійович;
  • Бондарєв Андрій Ігорович;
  • Головін Іван Валентинович;
  • Кучмістров Дмитро Сергійович.

Крім цього, на сьогоднішній сесії депутати підтримали міську програму “Підтримки ветеранів, членів їх сімей, військовослужбовців, членів сімей загиблих/померлих захисників і захисниць України на 2025-2027 роки».

А ще до сесійної зали запросили представників підрозділів, які отримують підтримку від павлоградців та подякували за співпрацю.  Йдеться про такі військові підрозділи:

  • військова частина 3024 (Національна гвардія);
  • 3 окрема штурмова бригада;
  • військова частина А 0206 (військовий мобільний шпиталь);
  • військова частина А 7235 (Територіальна оборона);
  • військова частина А 2109 (Протиповітряна оборона).

Зазначимо, що 4 грудня відбулась чергова сесія міськради Павлограда, де затвердили бюджет міста на 2025 рік, у якому ні про яку допомогу військовим не йдеться.

Також депутати міської ради сьогодні підтримали ініціативу міського голови Анатолія Вершини щодо надання матеріальної допомоги постраждалим та передбачили на ці цілі 500 тис. грн.

Зазначають, що аварія на каналізаційному колекторі, яка сталася 16 грудня, завдала шкоди власникам приватних будинків.

Про механізм отримання допомоги люди отримають індивідуальні повідомлення.

Раніше “Особи” також писали: У Павлограді може зупинитися котельня через відбір води з тепломереж.

Залишити відповідь