Виконавчий комітет міської ради Павлограда підготував проєкт рішення щодо підвищення тарифів на перевезення пасажирів. Зміни можуть набути чинності з 16 травня 2026 року.
Про це повідомляє місцевий Telegram-канал.
Що пропонують:
- вартість проїзду — 18 або 20 грн
- нові тарифи стосуватимуться 23 автобусних маршрутів
- 18 грн — для 7 маршрутів
- 20 грн — для 16 маршрутів
Причиною перегляду називають зростання цін на пальне, підвищення витрат на обслуговування транспорту та звернення перевізників з відповідним проханням.
Зміни можуть торкнутися маршрутів, які обслуговують:
- ТОВ «Павлоградське АТП»
- ТОВ АТП «Кортеж»
- ТОВ АТП «Совтур»
Рішення поки що не остаточне — його ще мають розглянути та затвердити.
Зауважимо, що у Павлограді автобуси – єдиний вид громадського транспорту.
Раніше “Особи” також писали: У Павлограді відбувся конкурс перевізників на міські пасажирські маршрути.




















