Новини

Криворізькі прокурори повернули у держвласність об’єкт вартістю 1,2 млн грн

Господарський суд Дніпропетровської області задовольнив позов Криворізької східної окружної прокуратури, поданий в інтересах Фонду держмайна, щодо повернення у державну власність нежитлових приміщень.

174Переглядів

Йдеться про об’єкт площею понад 220 кв. м, розташований у 12-поверховій будівлі у середмісті Кривого Рогу, вартістю 1,2 млн грн.

Про це повідомляє Дніпропетровська обласна прокуратура.

У 2020 році фізична особа безпідставно зареєструвала право власності на вказані приміщення та одразу ж їх продала власнику цієї ж багатоповерхівки.

Згодом незаконний набувач об’єднав їх з іншим приватним майном у цій будівлі і вже у 2025 році реалізував комерційному підприємству, з яким мав тісні зв’язки.

Реагуючи на порушення, прокуратура звернулася до суду з відповідним позовом, який задоволено у повному обсязі.

Раніше “Особи” також сповіщали: На Дніпропетровщині повернуто державі родовище граніту.

Залишити відповідь