За даними правоохоронців, подія сталася 17 лютого близько 12-ї години дня. Чоловік прийшов на роботу до своєї матері та сказав, що йому терміново потрібно зателефонувати знайомому. Жінка віддала йому свій телефон. Її син в той же день його продав.
Про це повідомили у відділі комунікації поліції Дніпропетровської області за матеріалами Синельниківського РУП.
Слідчим за погодженням з Синельниківською окружною прокуратурою фігуранту повідомили про підозру за ч. 2 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Наразі обвинувальний акт відносно шахрая скеровано до суду.
Раніше “Особи” також писали: “У Нікополі жінка обкрадала будинок колишнього чоловіка”.




















1 коментар