Новини

У Тернополі в жительки Дніпропетровщини вилучили наркотичні речовини

На лінію 102 надійшло повідомлення про те, що у Тернополі в одній із маршруток пасажирка поводиться неадекватно та порушує громадський порядок.

303Переглядів
Про це повідомили у Національній поліції.

На виклик прибув наряд патрульних. Під час спілкування з жінкою поліцейські помітили у неї ознаки наркотичного сп’яніння. При проведенні поверхневої перевірки у порушниці виявили 4 пакетика з речовиною рослинного походження зеленого кольору, схожою на канабіс. Вилучені речовини направлені на експертизу.

Фігурантка – 38-річна жителька Дніпропетровщини. Поліцейські встановлюють звідки жінка взяла заборонені речовини.

Наразі розпочато досудове розслідування за незаконне зберігання наркотичних засобів без мети збуту. Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до трьох років.

Раніше ми також писали про те, що судитимуть учасників злочинної групи, які займались шахрайством та збутом наркотиків у Кривому Розі.

2 коментарі

Залишити відповідь