В області вночі працювали наші сили ППО. Оборонці неба знищили 6 ворожих БпЛА.
Про це на ранок повідомили керівники ДніпроОВА та обласної ради.
За словами посадовців, окупанти продовжували бити по Нікопольщині. Атакували безпілотниками й обстріляли з артилерії. Цілили по райцентру, Марганецькій та Покровській громадах. Пошкоджені 3 приватні будинки, господарська споруда, теплиця, газогін та лінія електропередачі.
В інших громадах області ніч минула без обстрілів.
На фото: деякі наслідки ворожих ударів по Нікопольщині 25-26 вересня 2025 року.
Протягом минулого дня, 25 вересня, росіяни близько двох десятків ударів нанесли по Нікопольщині безпілотниками й артилерією. Цілили по райцентру, Червоногригорівській та Покровській громадах. Сталися пожежі, пошкоджені 2 приватні будинки, заправна станція, будівля, що не експлуатувалася, інфраструктура й авто.
У Синельниківському районі безпілотниками цілили по Межівській громаді. Загорілася приватна оселя.
Інші території Дніпропетровщини не відчували ворожих ударів.
Раніше “Особи” також писали: Вночі на Дніпропетровщині збили 12 БпЛА росіян.






















