“Укрпошта” переходить до обробки відправлень посилок в автоматизованому форматі. Вже 3 лютого процес буде завершено і 100% посилок компанія оброблятиме на роботизованих лініях.
Про це повідомив гендиректор компанії Ігор Смілянський в інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна».
«У 2024 в автоматизацію було інвестовано понад 1 млрд грн власних коштів. Ми витратили їх на придбання обладнання у вітчизняних виробників», — зазначив гендиректор «Укрпошти».
Нагадаємо, з 1 січня 2025 року «Укрпошта» кардинально змінила підхід до тарифікації пересилання внутрішніх посилок. Вартість відправлення буде залежати не від ваги, а від об’єму коробки, в яку запакована посилка.
Раніше “Особи” також писали: “Військові та підприємства критичної інфраструктури Дніпропетровщини отримали обігрівачі”.



















