Правоохоронці викрили шістьох мешканців, які були дистанційно завербовані адміністраторами проросійських Телеграм-каналів та входили до агентурної мережі федеральної служби безпеки рф.
Їхніми основними завданнями були передача даних про місцезнаходження електричних підстанцій та підприємств оборонно-промислового комплексу. Також агенти збирали інформацію про результати ворожих ракетних ударів, дислокації військових підрозділів та техніки ЗСУ, місця розташування систем ППО. Про це повідомили в Дніпропетровській обласній прокуратурі.
Передана інформація використовувалася збройними силами рф для завдавання прицільних ракетних ударів та атак БпЛА.
Прокурори Дніпропетровської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальні акти стосовно шести агентів. Їм інкримінують вчинення державної зради в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України). Наразі обвинувачені перебувають під вартою без визначення розміру застави.
Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі повідомили про підозру псевдомінувальнику мостів”.




















