В області вже запустили 95% котелень та продовжують децентралізувати електрогенерацію. З теплом вже школи, садочки, лікарні, житлові будинки. Водночас продовжують децентралізувати систему, аби зробити її менш вразливою до ворожих атак.
Про це під час брифінгу розповів заступник начальника Дніпропетровської ОВА Юрій Яндульський.
«Ворог завдає руйнівних ударів по українській критичній інфраструктурі. А значить маємо підсилюватися. До опалювального сезону Дніпропетровщина підійшла із стовідсотковою технічною готовністю. Його почали у середині жовтня – із об’єктів соцсфери. Зараз працюють вже 95% котелень. Окрім лікарень, шкіл, садочків, подають тепло до житлових будинків», – розповів Юрій Яндульський.
На енергогенеруючих підприємствах виконали планові ремонти, розчистили повітряні лінії. Поповнили запас необхідних матеріалів. У посиленому режимі працюють аварійно-диспетчерські служби. Бригади оперативно відновлюють електромережі та газопроводи після ворожих обстрілів.
Юрій Яндульський також додав, що підприємтсва водо-, теплопостачання, лікарні, школи й інші важливі об’єкти продовжують забезпечувати генераторами. Зараз їх майже 1700. Ще 65 встановлюють. Сформований запас пального.
Він підкреслив, що область розробляє власну програму підтримки населення. Вона буде заохочувати користуватися альтернативними джерелами енергії. Наприклад, компенсувати частину вартості встановленого обладнання. Вже затверджені 8 місцевих програм, які передбачають встановлення сонячних панелей на комунальних об’єктах.
Раніше “Особи” також писали: “Де переселенці можуть отримати безоплатну юридичну допомогу”.



















