Новини

Ветерани з Дніпропетровщини увійшли до збірної на Іграх Нескорених

У Канаді стартували “Ігри Нескорених — 2025”.

181Переглядів

Змагання Invictus Games-2025 стартували у місті Ванкувер. Українська збірна, у складі якої 35 учасників, також бере участь. Серед них четверо ветеранів з Дніпропетровщини: Вʼячеслав Кайстро, Владислав Капканець, Демʼян Дудля та Руслан Сергійчук.

Про це повідомив голова ДніпрОВА Сергій Лисак.

“Найближчий тиждень хлопці братимуть участь у змаганнях з плавання, легкої атлетики та стрільби з лука. Долучаться до командних видів спорту. Баскетболу та волейболу сидячи. Спробують й зимові ігри – керлінг, скелетон, лижні перегони та сноубординг”, – написав Сергій Лисак.

«Політика Героїв» – національна стратегія Президента Володимира Зеленського. Її втілюють спільно з профільним міністерством та місцевим самоврядуванням. У пріоритеті психологічна, фізична, спортивна реабілітація воїнів.

Кожен військовий може стати частиною спільноти Нескорених, проходити національні відбори й перемагати на світовій арені.

Раніше “Особи” також писали: “Лікарні на Дніпропетровщині та центр соцадаптації отримали автомобілі від міжнародних партнерів”.

Залишити відповідь