Заборона на вилов щуки буде діяти з 15 лютого по 31 березня. Її введуть відповідно до правил любительського рибальства, у всіх рибогосподарських водних об’єктах на період нересту риби.
Про це повідомили в Дніпропетровському обласному рибоохоронному патрулі.
“Щука — одна з небагатьох риб наших водойм, нерестова активність якої починається за температури води 3–5 °C, що є нижчою порівняно з нерестовими температурами інших видів. Безпосередньому нересту щуки передує переднерестова міграція, під час якої відбувається остаточне дозрівання ікри у самок та молок у самців. А особливої охорони її плідники потребують під час масових нерестових міграцій, протягом яких щука є дуже вразливою до вилову”, — йдеться у повідомленні.
За незаконне добування щуки передбачено покарання від адміністративної до кримінальної відповідальності, а також відшкодування нанесених рибному господарству збитків.
Компенсація за один незаконно виловлений екземпляр становить 3 468 грн.
Раніше “Особи” також писали: “Четверо мешканців Дніпропетровщини, які стали жертвами торгівлі людьми, отримали матеріальну допомогу”.



















