Новини

Від COVID-19 загинула одна людина: яка епідемічна ситуація на Дніпропетровщині

У Дніпропетровській області фіксують випадки захворювання на ГРВІ та коронавірус.

363Переглядів

За минулий тиждень у Дніпрі та області було зареєстровано 8048 випадків ГРВІ. До лікарень госпіталізували 305 хворих, з них — 167 дітей. На COVID-19 захворіли 183 людини.

Про це повідомила завідувачка відділення організації епідеміологічних досліджень ДУ “Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ” Олена Кузьменко, пише “Суспільне”.

Від ускладнень COVID-19 померла одна людина. Жінці було понад 60 років. Вона мала проблеми зі здоров’ям та не була щеплена від COVID-19.

Сімейна лікарка Олена Гула розповіла, що для профілактики інфекційних захворювань варто часто провітрювати кімнати, робити сухе та вологе прибирання і приймати вітаміни.

Раніше “Особи” також писали: “У МОЗ розповіли, яка установа виконуватиме функції центральної МСЕК”.

1 коментар

Залишити відповідь