За звітний тиждень проти грипу вакцинували 1472 людини.
Про це повідомляється на сайті обласного лабораторного центру МОЗ України.
За даними лабцентру, показник захворюваності на 3,1% більше, ніж минулого тижня. До лікарень госпіталізували 258 хворих, у тому числі 127 дітей.
Протягом тижня зареєстрували 87 нових випадків коронавірусу. Кількість пацієнтів із діагнозом COVID-19, які перебували на стаціонарному лікуванні – 21 (8,1% від госпіталізованих з ГРВІ). Летальних випадків не було.
Раніше “Особи” також сповіщали: Від COVID-19 загинула одна людина: яка епідемічна ситуація на Дніпропетровщині.



















