Новини

Ворог обстрілював два райони Дніпропетровщини, пожежа на ЗАЕС припинилася

Цієї ночі ворог бив з артилерії по Нікопольському та Криворізькому районах Дніпропетровської області.

368Переглядів

Під обстрілом ворога були три громади Нікопольського району та одна у Криворізькому.

Про це на ранок 12 серпня повідомив очільник ДніпроОВА.

За словами Лисака,  до опівночі  ворог продовжував цілити по Нікопольщині. Вгатив і з самого ранку. Влучив по Нікополю, Червоногригорівській та Марганецькій громадах.

Під ударом також була Грушівська громада, що на Криворіжжі.

На щастя, всюди минулося без загиблих та постраждалих.

Як повідомляє Сергій Лисак, пожежа на ЗАЕС, яка злякала багатьох вчора ввечері, припинилася.

Ввечері 11 серпня з’явились повідомлення та фото чорного диму над одною з будівель (градирнею) ЗАЕС.

Начальник Нікопольської РВА Євген Євтушенко спростував чутки про небезпечність цієї пожежі на Запорізькій АЕС, яка розташована в зоні прямої видимості відносно Нікополя.

“Заспокойтесь, будь ласка. Пожежа не на ЗАЕС. Можливо, це провокація або спроба створити паніку в населених пунктах на правому березі колишнього водосховища. Наразі ЗАЕС працює в штатному режимі, наскільки це можливо в умовах окупації”, – звернувся очільник РВА до читачів.

Наразі Сергій Лисак підтверджує, що рівень радіації на Нікопольщині в нормі.

Тримаємо ситуацію на контролі, – пише Лисак.

Раніше “Особи” також інформували: Росіяни обстріляли лікарню в Нікополі: загинув чоловік.

Залишити відповідь