Вночі агресор бив по Нікопольщині з РСЗВ “Град”, важкої артилерії. Спрямував на район дрон-камікадзе. Поцілив по Нікополю і Марганецькій громаді.
Про це о 7.30 повідомив очільник ДніпроОВА.
За інформацією Сергія Лисака, постраждали три людини. Це 14-річна дівчинка, вона буде оговтуватися вдома. 61-річний чоловік та 87-річна жінка госпіталізовані. Їхній стан – середньої тяжкості.
Також пошкоджені 4 приватні будинки, 2 господарські споруди, лінії електропередач. Понівечене промислове підприємство. Там сталася пожежа, яку рятувальники загасили. Зачепило інфраструктуру.
Вночі росіяни традиційно атакували області України дронами-камікадзе. Оборонці неба збили в небі Дніпропетровщини ворожий БпЛА. Пізніше стало відомо, що збили три ворожих дрони. Працював підрозділ ПвК “Схід”.
Раніше “Особи” також писали: Над Дніпропетровщиною збили 8 безпілотників, ворог обстрілював два райони області.



















