Вночі ворог двічі обстріляв з артилерії Нікопольщину. Гучно було і у Синельниківському районі.
Про це о 7.30 повідомили у ДніпроОВА.
За даними Сергія Лисака, росіяни цілили по райцентру та Марганецькій громаді. На щастя, обійшлося без постраждалих.
У Синельниківському районі через обстріл сталася пожежа, її приборкали рятувальники.
В інших громадах області ніч минула без обстрілів.
Також вночі наші оборонці неба працювали по ворожим БпЛА. ПвК «Схід» збили 8 безпілотників над областю.
Загалом цієї ночі ворог атакував 72-ма ударними БпЛА типу «Shahed» і безпілотниками-імітаторами різних типів. Станом на 09.00 підтверджено збиття 33-х безпілотників різних типів у Полтавській, Сумській, Харківській, Черкаській, Чернігівській, Київській, Дніпропетровській, Запорізькій, Хмельницькій, Вінницькій та Херсонській областях.
Зафіксовано п’ять влучань БпЛА (підприємства та господарчі будівлі) у прифронтовому районі на півночі Чернігівщини, поранено цивільну особу. На Київщині уражений БпЛА упав на багатоповерхівку, пошкоджено будівлю та два десятки автівок. Попередньо, обійшлось без жертв.
34 ворожі безпілотники-імітатори — локаційно втрачені (без негативних наслідків), один із них — полетів у напрямку рф.
Ввечері 9 січня на криворізькому напрямку наші сили ППО збили три крилаті ракети росіян “Іскандер-К”.
Раніше “Особи” інформували: Вночі над Дніпропетровщиною збили п’ять російських дронів, ворог продовжував обстріли Нікопольського району.



















