Він став символом відваги та самопожертви, рятуючи життя українських військових і цивільних.
Про це повідомляє директор Обласного центру екстреної медичної допомоги і медицини катастроф Радій Шевченко.
Олександр був одним із тих, хто у 2022 році тиждень працював під стінами «Азовсталі», вивозячи поранених із Маріуполя до Дніпра. Його колеги зі «Служби 103» згадують чоловіка як професійного, чуйного, відданого справі медика, який не раз ризикував своїм життям заради інших.
«На його обличчі ніколи не було суму, він завжди посміхався і вірив у щасливе майбутнє, при кожній зустрічі підтримував і збільшував віру і надію на краще!», — розповідають колеги.
За їхніми словами, Олександр не лише рятував життя на полі бою, а й підтримував душі тих, кого він повернув із межі смерті.
Чоловікові було лише 26 років.
«За покликом серця пішов добровольцем в спецпідрозділ ЗСУ. Віддав своє життя за незалежність нашої України, за кожного з нас. Назавжди 26. Біль та розпач. Дякуємо тобі наш Герой! Пам’ятаємо», – написала у коментарях колега Олександра.
Дніпропетровщина отримала болючий шрам від цієї втрати, але пам’ять про Героя назавжди залишиться в серцях українців. Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям та усім тим, хто колись знав Героя. Вічна пам’ять.
Раніше “Особи” також сповіщали: У Нікопольському районі на пожежі загинув чоловік.



















