У порівнянні з попереднім тижнем захворюваність знизилась на 10%. Інтенсивний показник захворюваності по області нижче епідемічного порогу на 64%.
Про це повідомили на сайті обласного лабораторного центру МОЗ України.
За минулий тиждень до лікарень госпіталізували 292 хворих, у тому числі 161 дитину.
Протягом тижня зареєстрували 43 нових випадків коронавірусу, з них четверо дітей до 17 років.
Кількість пацієнтів із діагнозом COVID-19, які перебували на стаціонарному лікуванні – 16 (5,5% від госпіталізованих з ГРВІ). Зареєстрований один летальний випадок з лабораторно підтвердженим COVID-19: це хворий старше 60 років, який мав супутні стани та не був щеплений.
За звітний тиждень проти грипу провакцинували 362 людини.
Раніше “Особи” також писали: “У пенсіонерів можуть забирати гроші в 2025 році: кого стосується”.



















