Новини

Яка епідеміологічна ситуація на Дніпропетровщині

У Дніпропетровській області з 23 по 29 грудня зареєстрували 6587 нових випадків захворювання на ГРВІ та COVID-19.

326Переглядів

У порівнянні з попереднім тижнем захворюваність знизилась на 10%. Інтенсивний показник захворюваності по області нижче епідемічного порогу на 64%.

Про це повідомили на сайті обласного лабораторного центру МОЗ України.

За минулий тиждень до лікарень госпіталізували 292 хворих, у тому числі 161 дитину.

Протягом тижня зареєстрували 43 нових випадків коронавірусу, з них четверо дітей до 17 років.

Кількість пацієнтів із діагнозом COVID-19, які перебували на стаціонарному лікуванні – 16 (5,5% від госпіталізованих з ГРВІ). Зареєстрований один летальний випадок з лабораторно підтвердженим COVID-19: це хворий старше 60 років, який мав супутні стани та не був щеплений.

За звітний тиждень проти грипу провакцинували 362 людини.

Раніше “Особи” також писали: “У пенсіонерів можуть забирати гроші в 2025 році: кого стосується”.

Залишити відповідь