Новини

Легкоатлетка Магучіх з Дніпра стала чемпіонкою Діамантової ліги

Легкоатлетка Ярослава Магучіх з Дніпра стала чемпіонкою Діамантової ліги у стрибках в висоту.

312Переглядів

Турнір “Діаманатова ліга” проходив у швейцарському місті Цюріх вчора, 5 вересня. Легкоатлетка Ярослава Магучіх виграла «золото» турніру з результатом 1,96 м.

Про це повідомили у Відділенні НОК Дніпропетровської області.

“Сьогодні ввечері, під зливою, легкоатлетка Ярослава Магучіх виграла «золото» турніру «Діамантова ліга» у Цюріху (Швейцарія). Її переможний результат – 1,96 м. Другою стала австралійка Нікола Оліслагерс (1,93 м), а замкнула призову трійку українка Ірина Геращенко (1,93 м)”, – йдеться в повідомленні.

Фінал Діамантової ліги пройде наступними вихідними у Брюселі.

Раніше “Особи” також писали: “Спортсмени з Дніпропетровщини здобули 13 медалей на Чемпіонаті Європи зі стрільби”.

Залишити відповідь