150 оборонців, визволених із російського полону, знову ступили на рідну землю. І серед них, попередньо, 18 мешканців Дніпропетровщини.
Про це поінформували 5 лютого у ДніпроОВА.
Наразі прізвища бранців росії, які повернулися додому, ще не оприлюднено. Відомо, що серед звільнених 108 воїнів ЗСУ (зокрема, з тероборони – семеро, ВМС – 26, і троє з Повітряних сил). Звільнені з полону також 22 нацгвардійці, 19 прикордонників, один представник Нацполіції. Зокрема, звільнені нацгвардійці, які охороняли Чорнобильську АЕС, і українські військовослужбовці, які брали участь в операції на Курщині.
Серед звільнених – 47 сержантів, 69 солдатів, 16 матросів та 18 офіцерів.
Відомо, що це був обмін у форматі 150 на 150. Це вже другий обмін полоненими з початку 2025 року.
“Деякі з хлопців перебували в полоні понад два роки. І сьогодні для них та їхніх рідних – день, що важить більше за роки очікування. Це справжнє щастя – бачити їх удома, живих, вільних”, – написав президента Зеленський.
Загалом проведено вже 61 обмін полоненими з початку повномасштабної війни. Загалом в Україну вдалося повернути 4131 особу. Це як військовослужбовці, так і цивільні, а також іноземні громадяни.
Допомогу при обмінах надавала влада Об’єднаних Арабських Еміратів.
Раніше “Особи” також інформували: Мінветеранів запустило е-Карту вакансій для ветеранів та ветеранок.




















