Ввечері та вночі 6 лютого в регіоні працювала ППО. Захисники неба знищили 8 БпЛА.
Про це о 7.30 поінформував начальник ДніпроОВА.
За словами Лисака, внаслідок ворожої атаки у Дніпровському районі пошкоджені 4 приватні будинки, господарська споруда, теплиця. Люди вціліли.
Ввечері з важкої артилерії агресор обстріляв Нікопольщину – райцентр та Покровську громаду. Минулося без загиблих і постраждалих.
Із ворожих ударів в Нікополі та Марганецькій громаді розпочався й ранок. Наслідки уточнюються.
Ввечері 5 лютого ворог поцілив по Новопавлівській громаді, що на Синельниківщині, КАБами. Зруйновані будівлі. Сталася пожежа. Ще 8 – пошкоджені. Зачепило авто, газопровід та лінію електропередач. Попередньо, є постраждалі.
Крім того, протягом минулого дня агресор гатив по Нікополю, Покровській та Марганецькій громадах. Тероризував район артилерією, РСЗВ «Град» та безпілотниками. Пошкоджені інфраструктура, 10 приватних будинків, 2 господарські споруди, авто. Побиті сонячні панелі, зачепило лінію електропередач.
По Синельниківському району ворог вдень поцілив з артилерії. Було понівечено приватну оселю.
Раніше “Особи” також інформували: Ворог обстріляв залізничне депо на Дніпропетровщині.



















