Новини

З російського полону повернулися двоє випускників дніпровського ліцею

У рамках Великоднього обміну повернулись з полону двоє наших захисників, які у різні роки закінчили ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою у Дніпрі.

253Переглядів

19-го квітня з полону повернувся капітан Національної гвардії України Владислав Каретник – випускник 2017 року та Ілля Лихожон – боєць 36-ї окремої бригади морської піхоти, захисник Азовсталі й випускник 2018 року.

Про це повідомив ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою у Дніпрі.

«Попереду реабілітація. Але головне – вже на рідній землі. Швидкого відновлення», – пишуть в ліцеї.

Зазначимо, що за посередництвом ОАЕ 19 квітня з полону Росії повернулися 246 українських захисників за формулою обміну “246 на 246”. З них 28 – мешканці Дніпропетровщини.

Окрім того, завдяки заходам поза обмінами вдалося повернути 31 важкопораненого (а Україна повернула росії 15 важкопоранених росіян).

Раніше “Особи” також сповіщали: Масштабний обмін полоненими: в Україну повернулося 175 воїнів, з них 15 – з Дніпропетровщини

Залишити відповідь