Новини

За результатами цифрової трансформації Дніпропетровщина у трійці лідерів

Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати Індексу цифрової трансформації за перший квартал 2025 року. Дніпропетровська область увійшла до трійки регіонів-лідерів, показавши один із найвищих результатів в Україні.

236Переглядів

За даними Мінцифри, середній Індекс цифрової трансформації регіонів у країні становить 30 балів зі 100 можливих. Найвищі результати продемонстрували Дніпропетровська (43 бали), Львівська (43) та Тернопільська (42) області.

Про це повідомило Міністерство цифрової трансформації.

Регіони досягли успіхів передусім у цифровізації публічних послуг, розвитку цифрової інфраструктури та навичок. Водночас цифрова економіка та рівень цифровізації громад залишаються слабкими ланками. Міністерство відзначає, що такі показники допомагають чітко окреслити напрями, де варто зосередити зусилля для подальших змін.

Серед основних досягнень громад у першому кварталі 2025 року:

  • 85 громад мають індустріальні парки;
  • 43% ІТ-компаній очолюють жінки;
  • понад 80 тис. лікарів, 240 тис. вчителів та 88 тис. працівників органів місцевого самоврядування пройшли навчання на платформі “Цифрограм”;
  • близько 12 тис. населених пунктів підключені до оптичного інтернету, а 23 тис. — покриті 4G-зв’язком;
  • 3 300 дитсадків запровадили електронну систему зарахування дітей;
  • у 1 280 лікарнях доступна онлайн-запис до лікаря.

У дослідженні взяли участь 24 області та 939 громад. Загалом у системі зареєстровано понад 1 200 користувачів.

Раніше “Особи” також сповіщали: Дозвіл на зброю тепер можна подивитися у «Дії».

Залишити відповідь