Новини

Заволодіння 100 мільйонами на закупівлях в УЗ: за посадовця СБУ Шила внесли заставу

За колишнього радника Офісу президента та посадовця СБУ Артема Шила, якого підозрюють в організації схеми на закупівлях в УЗ, внесли заставу у розмірі 30 млн гривень.

364Переглядів

У пресслужбі ВАКС підтвердили факт внесення застави, проте не повідомили хто саме це зробив через конфіденційність.

Про це повідомляє “Економічна правда”.

Після внесення застави Артем Шило має дотримуватися низки обов’язків, зокрема здати закордонні паспорти, носити електронний браслет.

“Якщо він порушить ці обов’язки у визначений законом строк, то прокурори зможуть подати клопотання про посилення запобіжного заходу. Якщо він виконуватиме обов’язки, то вони можуть бути зменшені. Ці обов’язки ухвалюються на термін до 2 місяців, після цього вони будуть переглядатися”, – пояснили у пресслужбі ВАКС.

Напередодні детективи НАБУ за процесуального керівництва прокурорів САП повідомили про підозру учасникам організованої групи, причетної до заволодіння 94,8 млн грн коштів “Укрзалізниці” при закупівлі трансформаторів під час воєнного стану.

Як ми раніше писали, НАБУ та САП викрили в АТ “Укрзалізниця” організаторів схеми заволодіння 94,7 млн грн на закупівлях трансформаторів за завищеними цінами.

Колишнього радника Офісу президента та посадовця СБУ Артема Шила, якого підозрюють в організації схеми заволодіння майже 100 млн грн на закупівлях в УЗ, 4 квітня взяли під варту.

Раніше “Особи” також писали: У Дніпрі викрито медиків МСЕК, які вимагали хабарі під час оформлення груп інвалідності .

1 коментар

Залишити відповідь