Ворожий безпілотник знищили наші оборонці неба з ПвК «Схід».
Про це о 7.30 поінформував начальник ДніпроОВА Сергій Лисак.
Загалом над Україною за цю ніч було збито 38 шахедів з 42, як запустив ворог.
Впродовж дня 5 березня ворог атакував Нікопольщину 7 разів, запускав дрони-камікадзе та обстрілював з артилерії.
Гатили по райцентру, Мирівській та Марганецькій громадам.
Пошкоджене приватне підприємство, 2 житлових будинка, стільки ж господарських споруд, гараж, парник, лінія електропередачі та газогони.
Також ввечері окупанти тричі атакували Нікопольщину. Запустили по райцентру два дрони-камікадзе і обстріляли з артилерії Марганецьку громаду. Пошкоджена лінія електропередачі.
Поліція фіксує наслідки ворожих ударів у Нікополі та двох селах Мирівської й Марганецької територіальних громад.
В ході обстеження вражених територій, слідчі встановили пошкодження агрофірми, приватних будинків, господарських споруд, гаражу та парканів. Залізяччя рф потрощило дах та стіни, понівечило фасади, вибило віконне скло. Також є обірвані лінії електропостачання та перебиті газогони.
На щастя, ніхто не постраждав.
В інших громадах області ніч минула без обстрілів.
Раніше “Особи” також писали: За день російська армія вісім разів атакувала Нікопольщину, а вночі вдарила з “Урагану”.





















