Новини

Збитий “шахед”, вибухи у Дніпровському районі: як минула ніч на Дніпропетровщині

Росіяни застосували дрони-камікадзе, РСЗВ та, ймовірно, ракети.

2.48KПереглядів

Вночі оборонці з ПвК «Схід» збили в небі над областю ворожий шахед.

Про це на ранок повідомив начальник ДніпроОВА Сергій Лисак.

Також, за його словами,

близько опівночі було гучно у Дніпровському районі. Через атаку ніхто не постраждав.

Що саме має означати фраза “було гучно”, наразі невідомо. Скоріше за все мова йде про ракетну атаку. “Було гучно” – неологізм, яким все частіше користуються представники влади.

Також за словами Лисака, з вечора, вночі і вже зранку агресор бив з РСЗВ «Град» по Нікопольщині, декілька разів обстріляв з важкої артилерії, застосовував дрони-камікадзе.

Дісталося Нікополю, Червоногригорівській, Мирівській, Покровській та Марганецькій громадам.

Понівечена інфраструктура. Пошкоджені три підприємства, приватний будинок, господарська споруда, будівля, що не експлуатується, лінія електропередач.

Виникло дві пожежі, горіла суха трава. Вогонь приборкали.

Минулося без загиблих та постраждалих.

Раніше “Особи” також писали: Міноборони уклало контракти з українськими виробниками на майже 5 млрд грн.

Залишити відповідь