57-річна жінка та 60-річний чоловік організували схему незаконного перетину кордону для військовозобов’язаних. За 9 тис. доларів вони обіцяли посприяти у перетині прикордонних пунктів пропуску чоловікам призовного віку. Ділків затримали правоохоронці після отримання коштів на місці злочину.
Про це повідомили в поліції Дніпропетровської області.
11 березня слідчі задокументували протизаконну діяльність зловмисників та провели обшуки за місцями їх мешкання.
Їм повідомили про підозру за ч. 3 ст. 332 (сприяння незаконному переправленню осіб через державний кордон України з наданням засобів та усуненням перешкод, вчинене з корисливих мотивів злочинною організацією), що передбачає до 9 років позбавлення волі.
Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі на охорону будівлі облради витратять майже 4 мільйони гривень”.





















