Новини

1 листопада у Дніпрі стартує опалювальний сезон: який борг за тепло накопичили містяни

З 1 листопада у Дніпрі розпочинається опалювальний сезон. Як зазначив директор комунального підприємства "Теплоенерго" Андрій Клименко, місто повністю готове до подачі тепла. Першими його отримають лікарні, школи та дитячі садочки.

317Переглядів

Як сказано у повідомленні комунального підприємства, станом на кінець жовтня борг дніпрян перед “Теплоенерго” становить понад 1 мільярд 288 мільйонів гривень.

Про це йдеться в офіційному Telegram-каналі КП.

“Ми хочемо нагадати про важливість своєчасної оплати за опалення, адже заборгованість може вплинути на подальшу стабільну роботу системи теплопостачання, оскільки від цих платежів залежить закупівля газу та матеріалів для обслуговування тепломереж”, — зауважив Андрій Клименко.

Він також додав, що підприємство пропонує можливість реструктуризації боргу. Щоб оформити цю послугу, мешканцям потрібно звернутися до абонентської служби “Теплоенерго”.

“Реструктуризація передбачає можливість виплачувати борг частинами упродовж року або навіть півтора року, що дозволяє уникнути великих одноразових витрат і зменшує фінансове навантаження на сімейний бюджет”, — сказав Клименко.

У повідомленні зазначили, що у разі несплати заборгованості може бути застосовано стягнення через суд та арешт майна неплатників, включаючи банківські картки.

Як укласти догорів на реструктуризацію боргу

Щоб оформити послугу реструктуризації, потрібно звернутися до Центру обслуговування абонентів “Теплоенерго” за адресою: вул. Королеви Єлизавети II, 15-А. Необхідно підготувати такі документи:

  • заява;
  • паспорт (1, 2, 11 сторінки);
  • ідентифікаційний код;
  • довідка про склад сім’ї;
  • довідки про доходи всіх повнолітніх членів родини за останні 6 місяців на момент укладення договору;
  • довідка з центру зайнятості (для безробітних);
  • остання сторінка трудової книжки (для безробітних)

За більш детальною інформацією можна звернутися за номерами: 778-59-98; 778-10-42.

Залишити відповідь