Новини

Нічна атака “шахедами”: збили 19 з 20 російських камікадзе, є руйнування та постраждалі у Одесі

У ніч на 17 січня росіяни атакували Україну 20 ударними безпілотниками типу "Шахед".

187Переглядів

Повітряні сили знищили 19 дронів.

Про це повідомили Повітряні сили ЗСУ.

Окупанти запускали дрони з району Приморсько-Ахтарська, РФ. Також росіяни вдарили двома зенітними керованими ракетами С-300 з Бєлгородської області РФ у напрямку Харкова.

Протиповітряна оборона працювала у межах Запорізької, Миколаївської, Одеської, Дніпропетровської та Кіровоградської областей.

Над Дніпропетровщиною було збито три ворожих дрона-камікадзе у межах Дніпровського та Синельниківського району.

На Одещині збито 11 “шахедів”. Дрони заходили з акваторії Чорного моря на критично низькій висоті. За даними Сил оборони півдня, безпілотники збили на підльоті до узбережжя, але уламками та вибуховою хвилею пошкоджено багатоквартирні будинки, крамниці, приватні автівки містян в Приморському районі Одеси.

Поранення отримали 62-річний чоловік та дві жінки. З пошкодженого будинку евакуювали 130 людей.

Дронова атака на Одесу  тривала майже три години. На Одещині повітряну тривогу оголосили о 1:22, відбій — о 2:13.

На фото – деякі наслідки ворожої атаки на Одесу.

Ввечері 16 січня Харків також був під обстрілом російськими ракетами С-300. Внаслідок ракетних ударів рф пошкоджені щонайменше 19 будинків у Холодногірському районі.

“17 городян мають поранення, 14 з них — у лікарні, одна у тяжкому стані. 14 автівок розтрощено. На місці продовжують роботи усі відповідні служби. Усім, хто цього потребує, надається уся необхідна допомога”, — повідомив  міський голова Ігор Терехов.

Раніше “Особи” також повідомляли: У Дніпрі вшанували пам’ять загиблих у будинку на Перемозі, де рік тому ракета рф вбила 46 людей.

Залишити відповідь