Повітряні сили знищили 19 дронів.
Про це повідомили Повітряні сили ЗСУ.
Окупанти запускали дрони з району Приморсько-Ахтарська, РФ. Також росіяни вдарили двома зенітними керованими ракетами С-300 з Бєлгородської області РФ у напрямку Харкова.
Протиповітряна оборона працювала у межах Запорізької, Миколаївської, Одеської, Дніпропетровської та Кіровоградської областей.
Над Дніпропетровщиною було збито три ворожих дрона-камікадзе у межах Дніпровського та Синельниківського району.
На Одещині збито 11 “шахедів”. Дрони заходили з акваторії Чорного моря на критично низькій висоті. За даними Сил оборони півдня, безпілотники збили на підльоті до узбережжя, але уламками та вибуховою хвилею пошкоджено багатоквартирні будинки, крамниці, приватні автівки містян в Приморському районі Одеси.
Поранення отримали 62-річний чоловік та дві жінки. З пошкодженого будинку евакуювали 130 людей.
Дронова атака на Одесу тривала майже три години. На Одещині повітряну тривогу оголосили о 1:22, відбій — о 2:13.
На фото – деякі наслідки ворожої атаки на Одесу.
Ввечері 16 січня Харків також був під обстрілом російськими ракетами С-300. Внаслідок ракетних ударів рф пошкоджені щонайменше 19 будинків у Холодногірському районі.
“17 городян мають поранення, 14 з них — у лікарні, одна у тяжкому стані. 14 автівок розтрощено. На місці продовжують роботи усі відповідні служби. Усім, хто цього потребує, надається уся необхідна допомога”, — повідомив міський голова Ігор Терехов.
Раніше “Особи” також повідомляли: У Дніпрі вшанували пам’ять загиблих у будинку на Перемозі, де рік тому ракета рф вбила 46 людей.






















