Новини

У Дніпрі відремонтували ще одну амбулаторію сімейної медицини: як виглядає

У Дніпрі закінчили ремонт в амбулаторії сімейної медицини. Там стало комфортно та сучасно.

448Переглядів

У амбулаторії сімейної медицини оновили кабінети лікарів, коридори, медичне обладнання, меблі. Також облаштували дитячий куточок.

Про це повідомили в Дніпровській міській раді.

Заступниця директора департаменту охорони здоров’я населення ДМР Олександра Бодня відвідала лікарню та розповіла, що там замінили електромережі, освітлювальні прилади в кабінетах та коридорах, улаштували підвісну стелю, уклали кахель, оновили поручні, стіни, підлогу, умивальники, змішувачі. А ще оновили медичне обладнання, меблі в коридорах та зонах очікування.

«Попри ремонтні роботи амбулаторія продовжувала працювати, приймати пацієнтів. У планах на цей рік ще зробити систему оповіщення в амбулаторії, протипожежну охоронну систему в найпростішому укритті», – зазначила Олександра Бодня.

У амбулаторії є укриття. Воно під охороною та доступне для всіх цілодобово. Там є кабінет лікаря, запаси медикаментів і води. А на випадок відключення світла лікарня забезпечена двома бензиновими генераторами.

Раніше “Особи” також писали: “Парамедики з Дніпропетровщини отримали допомогу від польських партнерів”.

1 коментар

Залишити відповідь